În această ordine de idei, echipa CI a realizat o vizită la Școala Profesională nr.9 din Chișinău și a informat grupele absolvente referitor la oferta educațională.
Adițional, elevilor le-au fost distribuite materiale promoționale.
Cei interesați au mers ulterior la CI și au efectuat o vizită în blocul de studii, laboratoare, cămin, Centrul HAAS, precum și au comunicat cu foști colegi care își continuă studiile în cadrul colegiului.
Aprecieri și Recunoștință pentru colaborare!
![](https://colegiu-inginerie.md/wp-content/uploads/2024/03/post1p2.jpg)
![](https://colegiu-inginerie.md/wp-content/uploads/2024/03/post1p1.jpg)
![](https://colegiu-inginerie.md/wp-content/uploads/2024/03/post1p3.jpg)
![](https://colegiu-inginerie.md/wp-content/uploads/2024/03/post1p4.jpg)
![](https://colegiu-inginerie.md/wp-content/uploads/2024/03/post1p5.jpg)
![](https://colegiu-inginerie.md/wp-content/uploads/2024/03/post1p6.jpg)