În seria acțiunilor dedicate vizibilității și promovării, creării și consolidării parteneriatelor educaționale, schimbului de experiența, menționam colaborarea cu entitățile educaționale din municipiul Straseni, precum Liceul Teoretic “ I. Vatamanu”, Liceul Teoretic “ M. Eminescu”, Direcția Generală Educație cu care au fost încheiate Acorduri de colaborare și realizate vizite la instituție.
Salutam deschiderea acestora, exprimându-ne încrederea in relații prolifice si durative.
![](https://colegiu-inginerie.md/wp-content/uploads/2023/06/3484325-5.jpg)
![](https://colegiu-inginerie.md/wp-content/uploads/2023/06/3484325-1.jpg)
![](https://colegiu-inginerie.md/wp-content/uploads/2023/06/3484325-6.jpg)
![](https://colegiu-inginerie.md/wp-content/uploads/2023/06/3484325-4.jpg)
![](https://colegiu-inginerie.md/wp-content/uploads/2023/06/3484325-3.jpg)
![](https://colegiu-inginerie.md/wp-content/uploads/2023/06/3484325-2.jpg)